Kosmetyki

Nowe produkty

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Apteki i sklepy zakonu Bonifratrów

Tagi

Kosmetyki

Specjalistyczne preparaty do stosowania zewnętrznego produkowane z dumą i pasją w Klasztorze Zakonu Bonifratrów w oparciu o tradycyjną zakonną recepturę i wielowiekowe doświadczenie pozwalają w delikatny sposób zadbać o Twoją skórę.

Kosmetyki  Jest 14 produktów.

Podkategorie

 • Zakonne mazidła

  Bonifraterskie maści i kremy produkowane w Klasztorze, tworzone są z należytą starannością według Zakonnej receptury, aby sprostać potrzebom najbardziej wymagających Pacjentów. Zawierając ekstrakty skomponowane w oparciu o 400 lat doświadczenia Zakonu Bonifratrów. Wspomagają pielęgnację każdego rodzaju skóry, bezpiecznie chroniąc ją przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, a także pozytywnie wpływając na podrażnioną skórę.

 • Płyny

  Bonifraterskie płyny produkowane w Klasztorze, tworzone są z należytą starannością według Zakonnej receptury, aby sprostać potrzebom najbardziej wymagających Pacjentów. Tradycyjne preparaty w płynie do stosowania na skórę umożliwiają skuteczne i szybkie dotarcie aktywnych ekstraktów ziołowych głęboko w skórę, miejsca wymagającego pielęgnacji. Płynna formuła szybko się wchłania i nie pozostawia śladów na skórze, a starannie dobrane składniki wspomagają uzyskanie pozytywnego efektu działania..

 • Olejki

  Bonifraterskiej jakości Olejki stworzone są z myślą o tych, którzy w szczególny sposób chcą zadbać o swoje ciało. Lekka formuła idealnie pielęgnuje skórę dając uczucie gładkości i nawilżenia a przyjemny zapach pozytywnie wpływa na umysł.

 • Do włosów

  Bonifraterska linia kosmetyków do pielęgnacji włosów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów