Maseczka ochronna z jonami srebra

Maseczka ochronna dwuwarstwowa, wielokrotnego użytku z jonami srebra, które zabezpieczają przed rozwojem bakterii, roztoczy oraz grzybów, a także przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu.

Więcej szczegółów

15,99 zł

Więcej informacji

Opis produktu

Maseczka ochronna dwuwarstwowa, wielokrotnego użytku z jonami srebra, które zabezpieczają przed rozwojem bakterii, roztoczy oraz grzybów, a także przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu. Uszyta w Polsce z 100% bawełny. Maska została przebadana i posiada atest PZH, który gwarantuje bezpieczeństwo stosowania w celach higieniczno-sanitarnych. Maska impregnowana jonami srebraw technologii SILVERPLUS® zapewnia 95% antybakteryjną skuteczność (badania w kierunku Escherichia coli i Staphylococcus aureus)

Maseczka jest niezbędnym środkiem ochrony indywidualnym rekomendowanym przez GIS w celu ograniczenia i zahamowania rozprzestrzeniania się zakażeń. Jednocześnie obecność jonów srebra zapobiega niepohamowanemu namnażaniu się bakterii na powierzchni tekstyliów wynikających z korzystnych warunków temperatury i wilgotności (wydychana w powietrzu para wodna sprzyja namnażaniu się mikroorganizmów). Jednocześnie naturalna równowaga flory bakteryjnej na skórze ciała nie zostaje przy tym naruszona.

 

Podstawowe parametry

Materiał: 100 % bawełna
Kolor: biały
Ilość warstw: 2
Rodzaj mocowania: elastyczne gumki
Wielokrotnego użytku
Rozmiar: uniwersalny
Wymiary: 17,5 cm x 10 cm.
Certyfikaty: OEKO-TEX Standard 100®, atest PZH
Pakowanie indywidualne z instrukcją użycia.

Czyszczenie maseczki:

- Prać ręcznie lub w pralce w temperaturze 60°C
- Można prasować
- Nie chlorować, nie wybielać
- Rekomendujemy usunięcie drucika przed włożeniem do prania

Wyprodukowano w Polsce
przez KORPRINT Sp. z o.o.
ul. Limanowskiego 87, 91-329 Łódź
biuro@korprint.pl

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: