Urofratin Forte

Składniki zawarte w mieszance wspierają prawidłową pracę nerek, utrzymują drogi moczowe w dobrej kondycji, wykazują działanie moczopędne, działają ściągająco i odkażająco.

Więcej szczegółów

11,60 zł

Więcej informacji

Właściwości: Urofratin Forte to naturalna mieszanka ziołowa w postaci saszetek do zaparzania, sporządzona zgodnie z zakonną recepturą. Składniki zawarte w mieszance wspierają prawidłową pracę nerek (pokrzywa, skrzyp, ziele nawłoci), utrzymują drogi moczowe w dobrej kondycji (brusznica, połonicznik nagi), wykazują działanie moczopędne (kłącze perzu, lubczyk), działają ściągająco i odkażająco (rdest ptasi).

Masa netto: 60 g (30 saszetek po 2 g)

Składniki: Ziele nawłoci (Solidago virgaurea), Liść brusznicy (Folium Vitis idaeae), Liść pokrzywy (Urticae folium), Ziele skrzypu (Equiseti herba), Kłącze  perzu (Graminis rhizoma), Rdest ptasi (Herba avicularis), Połonicznik nagi (Herba Herniariae), Korzeń lubczyka (Radix Taraxac)

Nazwa składnika

Zawartość w 1 saszetce

% RDA/RWS*

Zawartość w 3 saszetkach

% RDA/RWS*

Ziele nawłoci (Solidago virgaurea)

0,5 g

**

1,5 g

**

Liść brusznicy (Folium Vitis idaeae)

0,5 g

**

1,5 g

**

Liść pokrzywy (Urticae folium)

0,2 g

**

0,6 g

**

Ziele skrzypu (Equiseti herba)

0,2 g

**

0,6 g

**

Kłącze  perzu (Graminis rhizoma)

0,2 g

**

0,6 g

**

Rdest ptasi (Herba avicularis)

0,2 g

**

0,6 g

**

Połonicznik nagi (Herba Herniariae)

0,1 g

**

0,3 g

**

Korzeń lubczyka (Radix Taraxac)

0,1 g

**

0,3 g

**


Sposób użycia: saszetkę ziół zalać szklanką wrzącej wody i zaparzać pod przykryciem około 10 minut. Pić napar trzy razy dziennie po 1 saszetce przed posiłkiem.

Zalecana dzienna porcja: napar z 6 g mieszanki ziołowej (3 napary po 2 g produktu dziennie).

Przechowywanie: przechowywać w szczelnym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, jeśli jednocześnie przyjmujesz leki przeciwzakrzepowe. Nie stosować u dzieci i młodzieży w wieku poniżej 18 lat. W okresie ciążyi karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem.
Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

17 Inne produkty w tej samej kategorii: